Kategórie      
Novinky
POZOR AKCIA!!!

Ku každému 100 ml parfumu Chogan alebo 50 ml parfumu Olfazeta z kolekcie Luxury si môžete vybrať sprchový gél Olfazeta 250 ml, na ktorý získate zľavu až 5€. Zľava sa neodráta...

viac
E-shop Parfumbiznis.sk sa presťahoval na zpohodliadomova.sk

Milí zákazníci e-shopu Parfumbiznis.sk Ako ste si všimli, po návšteve e-shopu Parfumbiznis.sk vás to automaticky presmerovalo sem na zpohodliadomova.sk Je to v poriadku, pretože približne od polovice februára sa presťahoval...

viac

O nás

Úvod O nás

Naše motto znie: Pre pohodlie domova nakupujte zpohodliadomova.sk

Možno vyzeráme ako nový, mladý, neustále rozvíjajúci sa internetový obchod. Ale máme skúsenosti v e-commerce už pomaly 8 rokov.
Kedysi sme prevádzkovali dva e-shopy, ale v roku 2022 sme sa rozhodli mať obidva e-shopy pod jednou strechou.
Dynamicky napredujeme, stále hľadáme nových dodávateľov, ktorí majú čo zákazníkom ponúknúť. Hľavným cielom je "zastrešiť" potreby ľudí ale aj ich príjemne potešiť.
Preto z pohodlia domova nemajú hraníc.

Príbeh tohoto e-shopu sa začal v decembri v roku 2019 - začalo to jedálenskými porcelánovými sadami, nikto nepredpokladal že v roku 2020 sa stanú bestsellerom. Postupne nám prichádzali ponuky od rôznych dodávateľov a my sme tak mohli pre vás vybrať rôzne produkty a rozšíriť ponuku.
Z pohodlia domova tak nakúpite napríklad nielen jedálenské sady, ale aj kozmetiku, drogériu, hodinky či slnečné okuliare ale aj outletové oblečenie v nízkych i vysokých cenách. Sem-tam sa vyskytne limitovaná ponuka nejakého inovatívneho produktu.

 

Často si zákazníci o nás myslia, že keď prijímame platbu len vopred, že to je určite nejaký podvod - z takého e-shopu nenakupovať, atď. Nikde nie je napísané, že e-shopy musia povinne poskytovať možnosť platby na dobierku. Hlavne určite nie v dnešnom svete, kedy je národným športom narobiť kopec objednávok na dobierku a potom si ich neprevziať. My ako e-shop nepostihujeme zákazníkov za neprevzatie dobierok, pretože tovar na dobierku neposielame.  Aj kvôli nastaveným podmienkam "pay in advance" s dodávateľmi, je pre nás aj pre zákazníka najvýhodnejší spôsob platba vopred. V deň prijatia platby sa okamžite venujeme zabezpečeniu tovaru od dodávateľa pre Vás. Dodávateľovi platíme vopred z Vašich peňazí. Keďže väčšinu tovaru skladom nemáme fyzicky, aby sme Vám vedeli ponúknuť čo najširší možný výber.

 

U niektorých produktov ste si možno všimli až prehnane dlhé doby doručenia (20-90 dní), ale za tým je v skutočnosti koronavírus, ktorý ovplyvňoval dĺžku doručenia a taktiež aj to, že je za tým zdĺhavejší logistický proces, štandarne také produkty bývali doručené do tých 20 až 30 dní. Snažíme sa však mať čo najviac dodávateľov, ktorý majú doručenie tovaru do 7 až 15 dní, aby sme eliminovali dlhé čakania na tovar.

Outletový tovar máme naskladnený, takže tam vieme garantovať doručenie aj do troch pracovných dní. Dokonca po telefonickej alebo mailovej dohode si tovar môžete pred zakúpením vyskúšať.

Kategória Kuchyňa je momentálne jedinou kategóriou, u ktorej tovar od dodávateľa ide priamo k Vám kuriérom bezplatne na adresu - takú máme dohodu s dodávateľom, aby sme umožnili Vám nakupovať za čo najlepšie ceny. 

Dúfame, že sa Vám bude príjemne a z pohodlia domova nakupovať na e-shope. V prípade akýchkoľvek otázok o produktoch, objednávkach atď. nás neváhajte kontaktovať mailom alebo telefonicky. Radi poradíme, pomôžeme prípadne prehodíme zopár slov o akciách, VIP ponuke len pre Vás a novinkách.

S pozdravom zpohodliadomova.sk